Neden UtopiaBilişim'i Tercih Etmeliyim?

Üstün Sunucular

Web Hosting hizmeti için çalışan sunucular tamamen katı hal sürücüsü olan SSD Sabit Disk'ler ile çalışır.

Anında Aktivasyon

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde cPanel web hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif edilmektedir. Aktivasyon işlemi sonrasında tüm hizmet bilgileriniz müşteri panelinde görünecektir.

Efsanevi Teknik Destek

7/24 Aktif olan canlı desteğimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Reseller hosting satın aldığınızda tüm hosting hesaplarınızı WHM panel üzerinden yönetebilir, tüm kullanıcılarınız için ayrı, ayrı cPanel kontrol paneli erişimi açabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hosting hesaplarınızı limitlendirmek, yönetmek çok kolaydır.

cPanel Reseller Hosting

pricing image
Disk Kotası
Aylık Bandwith
Açılabilir cPanel Hesabı
FTP Hesabı
E-Posta Hesabı
Veritabanı
Özel IP Desteği
Alt Alan Adı (Subdomain)
Inode Limiti *
PHP Versiyonu
E-Posta Kotası
Maksimum CPU
Maksimum Ram
Parked Domains
E-Posta
POP3 / SMTP / IMAP
E-Posta Alias (Eş E-Posta)
E-Posta Yönlendirme
Saatlik Gönderim Limiti
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Erişimi
Spam Filtresi
Antivirüs Hizmeti
Veritabanı
MySQL Veritabanı
MySQL Boyutu
phpMyAdmin Desteği
MySQL Sürümü
Bütün paketlerimizde yıllık alımlarda %50 indirim Sağlanmaktadır.

Web Hosting Hizmetleri İle Sunduğumuz Hizmetler

Web Siteniz İçin En Hızlı Hosting, Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Profesyonel Servisler!

Kullanıcı hesapları oluşturun ve yönetin. Özel fiyatlandırma katmanları oluşturun ve paket seçenekleriniz ile müşterilerinizin sitelerini daha iyi yönetmesine olanak sağlayın

Cloudlinux CageFS ile hesap bazlı limitlemeler yapılarak tüm sitelerin eşit kaynak kullanması sağlanır. Ayrıca CageFS özelliği sayesinde tüm hesapların verileri birbirinden izole saklanır.

Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır.Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar.

Bayi hosting, diğer adıyla reseller hosting birden fazla hosting hesabının tek panel altından yönetilebilmesi için sunulan bir hosting hizmetidir.

Web Hosting internet sitesini yayınlamak için gerekli olan sayfa,resim,dosya,dökümanların siteyi ziyaret eden internet kullanıcılarının erişebilmesi adına yüksek hat kapasitesi ve yüksek donanımlı 7/24 erişebilir bir sunucu üzerinde yayınlanmasıdır.Alan adı ile web hosting hizmeti karıştırılmamalıdır.Alan adı satın alınca sadece domain uzantısına sahip olabilirsiniz,bu web sitesini yönetebilmek için ise web hosting hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.Kısaca özetleyecek olursak,alan adı kullanıcıların sitenizi bulması için gerekli olan internet üzerindeki kimliğizdir.Web hosting web sitenize içerik koymanıza olanak sağlayan ziyaretçilerinizin davranış gerçekleştirmesine imkan sunan hizmet türüdür.Verigom size en ekonomik fiyatlı aylık/yıllık ödeme imkanı sunarak hosting satın alma imkanı sunmaktadır. Hangi paketi almak istediğinize karar vermek için satış uzmanlarımıza ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

cPanel Hosting,linux server alt yapısı ile oluşturulmuş linux hosting üzerine,dünyanın en iyi kontrol paneli olan cpanel kontrol paneline sahip hosting çeşidi olarak bilinmektedir.cPanel hosting,linux hosting ile aynı alt yapıları desteklemektedir.

Satın almış olduğunuz hosting hesabınızın bilgilerine ulaşmak için müşteri paneli üzerinde yer alan Ürün/Hizmetlerim kısmına tıkladıkdan sonra detaylar sayfasında hosting hesabınıza ait panel giriş URL, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Tüm web hosting ürünlerinde özel name server kullanım izni bulunmakta olup , hosting sunucusunun ip adresine özel nameserver kayıtlarınızı oluşturup yönlendirerek kullanabilirsiniz. Bu noktada firmamızdan ücretsiz özel dns ayarlama talebindede bulunabilirsiniz.

Web Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur. 

Tüm hosting paketlerimizde sunucu üzerindeki hesapların hepsine eşit miktarda kaynak ayrımı yapılmaktadır. Buna göre, alacağınız bayii hosting hizmetlerinde açacağınız her bir hesap için işlemci kullanım hakkınız %25, sanal ram kullanım hakkınız ise 1 GB’dir.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde toplu mail gönderimi ve spam mail gönderimi yasaktır. UtopiaBilişim bu konuda sıfır tolerans gösterir ve toplu mail ya da spam mail gönderdiği tespit edilen hesaplar hakkında anında işlem yapılır.

Belirlenen E-Posta kotası satın aldığınız Reseller paketinin disk alanı dahilindedir. Harici olarak hesaplanmaz.