Neden UtopiaBilişim'i Tercih Etmeliyim?

Üstün Sunucular

Web Hosting hizmeti için çalışan sunucular tamamen katı hal sürücüsü olan SSD Sabit Disk'ler ile çalışır.

Anında Aktivasyon

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde cPanel web hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif edilmektedir. Aktivasyon işlemi sonrasında tüm hizmet bilgileriniz müşteri panelinde görünecektir.

Efsanevi Teknik Destek

7/24 Aktif olan canlı desteğimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

Web tabanlı hosting kontrol paneli cPanel, web sitelerinizi her yönü ile basitçe yönetmenizi sağalayan, kullanıcı dostu arayüzü ve responsive desteği ile masaüstü bilgisayarınız, cep telefonunuz, tablet bilgisayarlarınızla her yerden erişilebilirdir.

Linux Cpanel Web Hosting

pricing image
Disk Kotası
Aylık Bandwith
Ek Alan Adı (Addon Domain)
FTP Hesabı
E-Posta Hesabı
Veritabanı
Özel IP Desteği
Alt Alan Adı (Subdomain)
Parked Domains
Inode Limiti *
PHP Versiyonu
E-Posta Kotası
Maksimum CPU
Maksimum Ram
E-Posta
POP3 / SMTP / IMAP
E-Posta Alias (Eş E-Posta)
Saatlik Gönderim Limiti
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Erişimi
Spam Filtresi
Antivirüs Hizmeti
Bütün paketlerimizde yıllık alımlarda %50 indirim sağlanmaktadır.
Birden fazla websiteniz için uygun fiyatlı Reseller paketlerine göz atabilirsiniz.

Web Hosting Hizmetleri İle Sunduğumuz Hizmetler

Web Siteniz İçin En Hızlı Hosting, Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Profesyonel Servisler!

Web tabanlı hosting kontrol paneli cPanel, web sitelerinizi her yönü ile basitçe yönetmenizi sağalayan, kullanıcı dostu arayüzü ve responsive desteği ile masaüstü bilgisayarınız, cep telefonunuz, tablet bilgisayarlarınızla her yerden erişilebilirdir.

Dosyalarınızı kolayca düzenleyebilir ve yedekleyebilirsiniz. cPanel yedekleme özelliği sayesinde sitenizin tam yedeğini hızlı bir şekilde alabilir ve indirebilirsiniz.

Litespeed sayesinde web sitelerinizi çok daha hızlı çalıştırın.

Web Hosting internet sitesini yayınlamak için gerekli olan sayfa,resim,dosya,dökümanların siteyi ziyaret eden internet kullanıcılarının erişebilmesi adına yüksek hat kapasitesi ve yüksek donanımlı 7/24 erişebilir bir sunucu üzerinde yayınlanmasıdır.Alan adı ile web hosting hizmeti karıştırılmamalıdır.Alan adı satın alınca sadece domain uzantısına sahip olabilirsiniz,bu web sitesini yönetebilmek için ise web hosting hizmetine ihtiyacınız bulunmaktadır.Kısaca özetleyecek olursak,alan adı kullanıcıların sitenizi bulması için gerekli olan internet üzerindeki kimliğizdir.Web hosting web sitenize içerik koymanıza olanak sağlayan ziyaretçilerinizin davranış gerçekleştirmesine imkan sunan hizmet türüdür.Verigom size en ekonomik fiyatlı aylık/yıllık ödeme imkanı sunarak hosting satın alma imkanı sunmaktadır. Hangi paketi almak istediğinize karar vermek için satış uzmanlarımıza ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

cPanel Hosting,linux server alt yapısı ile oluşturulmuş linux hosting üzerine,dünyanın en iyi kontrol paneli olan cpanel kontrol paneline sahip hosting çeşidi olarak bilinmektedir.cPanel hosting,linux hosting ile aynı alt yapıları desteklemektedir.

Web hosting fiyatları belirlenirken,müşteriye sunulan paket detaylarında yer alan disk alanı,trafik,subdomain,mySQL,e-posta hesapları limitine göre farklı fiyatlandırmalar ortaya çıkmaktadır.Bu ihtiyaçlar çoğaldığı takdirde web hosting fiyatları sunucularımızda ekstra yük oluşturduğu için artış göstermekte olup orantılı bir şekilde artış göstermektedir.Türkiye’nin en ucuz hosting satın alma ve en iyi hosting firmalarından biri olma yolunda ilerleyen Verigom sizlere en ekonomik hosting çözümleri ile hizmet sunmaktadır.

Satın almış olduğunuz hosting hesabınızın bilgilerine ulaşmak için müşteri paneli üzerinde yer alan Ürün/Hizmetlerim kısmına tıkladıkdan sonra detaylar sayfasında hosting hesabınıza ait panel giriş URL, kullanıcı adı ve şifre gibi bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Tüm web hosting ürünlerinde özel name server kullanım izni bulunmakta olup , hosting sunucusunun ip adresine özel nameserver kayıtlarınızı oluşturup yönlendirerek kullanabilirsiniz. Bu noktada firmamızdan ücretsiz özel dns ayarlama talebindede bulunabilirsiniz.

Web Hosting paketlerimize ait sunucuların lokasyonu Türkiye / İstanbul konumludur. 

Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek ya da değiştirildiği zaman sunucudaki tüm hesapları etkileyecek fonkisyonlar vardır.Bu tür fonkisyonların değiştirilmesi paylaşımlı sunucularda ne yazık ki mümkün değildir.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde toplu mail gönderimi ve spam mail gönderimi yasaktır. UtopiaBilişim bu konuda sıfır tolerans gösterir ve toplu mail ya da spam mail gönderdiği tespit edilen hesaplar hakkında anında işlem yapılır.