Neden UtopiaBilişim'i Tercih Etmeliyim?

Üstün Sunucular

Web Hosting hizmeti için çalışan sunucular tamamen katı hal sürücüsü olan SSD Sabit Disk'ler ile çalışır.

Anında Aktivasyon

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde Worpress Hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif edilmektedir. Aktivasyon işlemi sonrasında tüm hizmet bilgileriniz müşteri panelinde görünecektir.

Efsanevi Teknik Destek

7/24 Aktif olan canlı desteğimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz

En Hızlı ve En Kolay Yönetilen WordPress Hosting

pricing image
Disk Kotası
Aylık Bandwith
Barındırılabilir Site
Ücretsiz SSL
Ücretsiz WAF Hizmeti
Özel SPAM Filtresi
Hazır WordPress Kurulumu
Özel IP Desteği
Alt Alan Adı (Subdomain)
Parked Domains
Inode Limiti *
PHP Versiyonu
E-Posta Kotası
Maksimum CPU
Maksimum Ram
E-Posta
POP3 / SMTP / IMAP
E-Posta Alias (Eş E-Posta)
Saatlik Gönderim Limiti
Otomatik Yanıtlayıcı
Webmail Erişimi
Spam Filtresi
Antivirüs Hizmeti

WordPress, ücretli/ücretsiz yüzbinlerce farklı tema ve eklenti içerisinden ihtiyaç duyduğunuz bileşenleri kullanarak dilediğiniz şekilde bir web sitesi oluşturmanızı sağlayan içerik yönetim sistemidir.

Temelinde Linux altyapısı kullanılmakta olup sipariş sonunda WordPress hazır olarak teslim edilmekte ve herhangi ek bir işleme gerek kalmadan kullanılabilmektedir. Kurulum süreci ile zaman harcamak istemeyen, kurulum için yeterli bilgiye sahip olmayan ya da yeni başlayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

WordPress tarafından ücretli/ücretsiz yüzbinlerce farklı tema ve eklenti seçeneği olduğu için yapılabilecekler bakımından bir sınırı yoktur. Dünya genelinde ise en yaygın olarak e-ticaret ve blog sitesi hazırlarken kullanılmaktadır. Geliştirilebilir bir altyapı olması nedeni ile de yeterli yazılım bilginiz var ise ihtiyaç duyacağınız herhangi bir konuda eklenti geliştirebilirsiniz.

WordPress yazılımı temelde PHP dilini kullanır ve PHP dilinin en stabil çalıştığı platform Linux’tur. WordPress hosting hizmetlerinin sağlandığı bütün sunucularımız Linux altyapısını kullanan güncel donanımlar ve bileşenlere sahiptir. Uygun altyapının sağlanması nedeni ile de alacağınız performans yüksek olacaktır.

web uygulama güvenlik duvarı (WAF) servisimizde gelen HTTP trafiğini filtre ederek web sitenizi yavaşlatan veya çalışmaz hale getiren get ataklarını bloklar, zararlı istekleri engelleri, iş sürekliliğinizi en üst düzeyde tutar. Temel özellikler ve Teknik Bilgiler için (https://www.utopiabilisim.com.tr/waf-servisi/) sayfamıza göz atabilirsiniz